Acun'un yeni kanalı


Acun ılıcalı'nın büyük bir beğeniyle izlenen programı 'Var Mısın Yok Musun?' bitiyor mu? Acun hangi kanalda? Millliyet yazarı Ali Eyüboğlu bugünkü yazısında Acun Ilıcalı'nın Show TV ile yollarını ayırdığını duyurdu.
İşte o yazı: Acun Ilıcalı, yıldızını parlatan “Var Mısın Yok Musun?” adlı yarışma programını noktaladı. Ilıcalı, yapımcı ve sunucu olarak görev yaptığı “Var Mısın Yok Musun?”u bitirirken,
Show TV ile de yollarını ayırma kararı aldı. Alacaklarını tahsil edemiyor

Aldığım bilgiye göre Acun Ilıcalı'nın bu kararı vermesinde, kanaldan alacaklarını tahsil etmekte ciddi sorunlar yaşıyor olması ve Show TV'den alacağının 6 milyon liraya yükselmesi en büyük etken oldu.
Acun Ilıcalı'yı arayıp, konuyu sordum. 'Var Mısın Yok Musun' bitiyor

“Var Mısın Yok Musun?” yarışmasını bitirdiğini söyleyen Ilıcalı, “Yeni yayın döneminde yeni ve çok güzel bir programla tekrar ekranda olacağım. Revaçta bir yapımcı olduğum için 'görüşelim' diyen her kanalla görüşüyorum, ama henüz hiçbir kanalla anlaşmadım” dedi.Yeni kanal yüzde 99 Kanal D

Acun Ilıcalı, Amerika'da büyük ilgi gören yeni projesi “American's Got Talent”ın Türkiye versiyonu için henüz hiçbir kanalla anlaşmadığını söyledi, ama aldığım bilgilere dayanarak şunu iddia edebilirim.
Acun Ilıcalı'nın yeni kanalı yüzde 99 ihtimalle Kanal D olacak.
Yanılıp, yanılmadığımı zaman gösterecek.

0 yorum:

Yorum Gönder